wybory do rady miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 kwie 2024, o 18:42

po co te zlosliwosci ? wybrali to maja , ja tylko mowie ze jak pis bronil turoszowa to teraz 30 tys ludzi pojdzie na bruk , oni tez mysleli ze glosowanie to zabawa. tak samo i tutaj , jak beda sami radni z po to zgadnij dokad wysla 300 carnych inzynierow? samorzad sie zgodzi jesli wladza im kaze wojewodzka. i co ci ze tego ze chodniczek zrobia. wy nawet sie naeuro zgadzacie i na zamykanie wszystkiego aby tylko pisu nie bylo .Zobaczysz ze nidlugo pisowski socjal sie skonczy i znowu wroci bieda , dla ciebie podwyzka pradu , tez to pis blokowal caly czas, a obecna wladz juz, do tego zabrali refundacje na leki chorym ludziom tlumaczac ze dali innym , tumany
Bogactwo nie bierze się z socjalu. A to, że sprzątaczka zarabia dziś niewiele mniej niż osoba po studiach z pracą z większą odpowiedzialnością normalne nie jest. Nie pamiętasz jak PIS na górze podwyższał minimalną a PIS na dole chciał ciąć etaty?

https://www.money.pl/gospodarka/podniesienie-placy-minimalnej-polityk-pis-juz-zmniejsza-etaty-6445917738305153a.html

wiele rzeczy doprowadziliście do absurdu. taka jest wola wyborców. jeżeli chcesz wmówić, że tych 8 radnych którzy stracili mandaty broniło nas przed czarnymi to może w Radio Maryja wystap. Tam Rydzyk przemawia takim prostym językiem jak ty
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2024, o 19:34

Najmłodszy powinien zostać przewodniczącym.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 08:38

Ale się jaracie jakby Oni ( radni ) nowi ci ci starzy byli od tego żeby Wam mieszkańcom żyło się lepiej i żeby załatwiali Wasze sprawy ! prawda jest taka że Oni wszyscy pchają się do tych wszystkich rad miejskich , gminnych ,powiatowych, do sejmików tylko po jedno , po Kasę !!! W Tomaszowie posiedzenie rady miasta odbywa się raz w miesiącu, każdy radny za to dostaje kasę , jest to jakieś 3 000zł. !!! Miesiąc w miesiąc za przyjście raz w miesiącu posiedzenie sobie ze dwie godzinki i na pogadaniu o doopie Maryny !
A zauważyliście że najwięcej to pcha się tam emerytów Nauczycieli ? Ciekawe co ?!
Zobacz sobie uchwałę w sprawie diet radnych. Dieta dla radnego bez funkcji (przewodniczący rady, komisji) to 1000 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 09:16

Też bym chciał zarabiać 1000zł za godzinę siedzenia. Rada raz w m-cu, aby łapa w górę, nawet nic nie trzeba robić, aby listy nie zapomnieć podpisać i kasiorka jest. Czyli zarabiają w odniesieniu do etatów 8godz. dniówka x 1000zł= 8000zł dziennie. Fajnie należeć do jakiejś bandy, nie?
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 09:21

Też bym chciał zarabiać 1000zł za godzinę siedzenia. Rada raz w m-cu, aby łapa w górę, nawet nic nie trzeba robić, aby listy nie zapomnieć podpisać i kasiorka jest. Czyli zarabiają w odniesieniu do etatów 8godz. dniówka x 1000zł= 8000zł dziennie. Fajnie należeć do jakiejś bandy, nie?
Startuj przy następnych wyborach. Zrób sobie kampanię wyborczą i będziesz zarabiał.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 09:47

Francusiowi herbu Zofijka zrobię kampanię na radnego za darmochę.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 09:59

Francusiowi herbu Zofijka zrobię kampanię na radnego za darmochę.
A co na twój psychiatra? Bo, że jesteś jakiś prdlnięty nie ulega wątpliwości
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 10:17

"Startuj przy następnych wyborach. Zrób sobie kampanię wyborczą i będziesz zarabiał."

Albo jesteś złośliwy albo zwykły ciemniak. Doskonale wiadomo, tobie chyba nie, że w wyborach liczą się tylko znane ugrupowania. Przykładem chociażby bardzo znany Krech ale nieznany jego komitet i przegrał. Dyskusja dotyczy tego czy to sprawiedliwe żeby godzina pierdzenia w stołek kosztowała 1000zł a nie moich możliwości wyborczych, ciemniaku.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 10:40

hehehehhehe wdać ,że nic sie nie zmieniło i ludzie nadal zazdrośni o ...kasę.
Już policzyli,ile,kto i dlaczego tak dużo i w ogóle to wszystko dla kasy,o kasę i przez kasę.



Może sami nie wiemy czego tak naprawdę chcieć aby było... dobrze.

Ja uważam,że bitwy na wizje dotyczace przyszłości miasta, raczej nie bedzie.Szkoda.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 11:34

Albo jesteś złośliwy albo zwykły ciemniak. Doskonale wiadomo, tobie chyba nie, że w wyborach liczą się tylko znane ugrupowania. Przykładem chociażby bardzo znany Krech ale nieznany jego komitet i przegrał. Dyskusja dotyczy tego czy to sprawiedliwe żeby godzina pierdzenia w stołek kosztowała 1000zł a nie moich możliwości wyborczych, ciemniaku.
[/quote]

Widzisz ciemniaku ( używam twojego słownictwa) zapewne tylko takie rozumiesz. Daj sobie szansę i spróbuj. Jak widać pezpartyjni też weszli do np. powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 13:20

Widzisz ciemniaku (używam teraz tego co ci się spodobało). Nie startuję bo nie chcę i mam do tego prawo, ale mam też prawo obserwować i wkurza mnie że biorą 1000zł za godzinę nie pracy, tylko pierdzenia w stołek. Bardzo często nie wiedzą za czym głosują. Zrozumiałeś?
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 13:34

Widzisz ciemniaku (używam teraz tego co ci się spodobało). Nie startuję bo nie chcę i mam do tego prawo, ale mam też prawo obserwować i wkurza mnie że biorą 1000zł za godzinę nie pracy, tylko pierdzenia w stołek. Bardzo często nie wiedzą za czym głosują. Zrozumiałeś?
Ty ciemniaku zazdrośniku. Nie podoba mi się wyzywanie ludzi, ale skoro tobie się to podoba, to pisze w twoim języku, tak abyś zrozumiał. Zapewne wyniosłeś tego typu zachowanie z domu i kontynuujesz.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2024, o 20:57

Ty pierdaczysz francymony a ja o finansach publicznych głuptasku, o marnowaniu publicznej kasy, dalej niczego nie rozumiesz obraźliwy człecze. 15 radnych x 1000zł daje 15000 x 12 m-cy = 180000 do tego dodaj komisje wyjdzie ze 300000zł w błoto ponieważ burmistrz i tak robi co chce.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 07:20

Ty pierdaczysz francymony a ja o finansach publicznych głuptasku, o marnowaniu publicznej kasy, dalej niczego nie rozumiesz obraźliwy człecze. 15 radnych x 1000zł daje 15000 x 12 m-cy = 180000 do tego dodaj komisje wyjdzie ze 300000zł w błoto ponieważ burmistrz i tak robi co chce.
Zrób kampanię wyborczą, zostań burmistrzem i zlikwidują zarobki radnych, gluptasku. Oj forumowy forumowy, ty zazdrośniku.😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2024, o 10:22

Człowieku, za 300000 to nawet porządnego wesela na 200 osób nie zrobisz:)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”